Nábytek

Vyrábíme  vestavěné skříně, kancelářský nábytek, stoly  a další do  bytů, kanceláří a restaurací, repliky starého nábytku, vše dle přání zákazníka. Jedná se výhradně o zakázkovou  výrobu. Zákazník má možnost výběru z pestré škály materiálů a jejich barevných odstínů, kování a dalších doplňků. Vše přesně na míru dodáme včetně montáže.

Sestava do dětského pokoje

Skříňky v bílém provedení s velkým množstvím poliček  jsou skvělou volbou pro pestrobarevné hračky a jiné doplňky, které neodmyslitelně patří do dětského pokoje.Psací stoly

Vyrábíme psací stoly i celé sestavy do kanceláří i bytových prostor, vše ve vysoké kvalitě. Přizpůsobíme psací stůl  Vašemu počítači, tiskárně a dalšímu kancelářskému vybavení.

 

Stůl

Fotografie: Psací stůl v obytné místnosti - přední strana stolu  v provedení malé knihovničky pro zachování linie příjemného bydlení.

Předsíň

Předsíň často musí plnit funkci úložného prostoru, pomůžeme Vám vyřešit tento problém. Vyrobíme Vám sestavu do předsíně přesně podle Vašeho přání.

 

Předsíň

Fotografie: Předsíň - sestava s obrovským úložným prostorem - velká šatní skříň se zrcadlem, malé  skříňky zavěšené nad dveřmi u stropu, botník. Věšáčky na kabáty jsou součástí obložení stěn. Dřevěná lavice je praktickým doplňkem předsíně.